Výlety seniorů i nadále pokračují!

Mnozí si vzpomenou na první výlety seniorů, konané v roce 2008. S tímto nápadem, jak také naplnit náš volební program ODS, přišel náš tehdejší člen Karel Ulm. Tehdy klub zastupitelů ODS tuto myšlenku jednoznačně podpořil a tím podpořil vznik těchto aktivit Prahy 1. 

Prosadili jsme pokračování tohoto programu, který si získával více a více příznivců i v dalších letech. Pak přišla studená sprcha. Ve volbách jsme skončili až druzí a vítězná TOP 09 dala přednost před spoluprací s pravicovou stranou pravolevé koalici s ČSSD. ODS je v opozici Začalo horečné přemýšlení, jak udržet při životě oblíbené výlety. Nechtěli jsme, abyste přišli o tento program jen proto, že byl vymyšlen ODS a ODS jej prosadila. 

Po střídání na radnici totiž zavládla ke všemu „starému“ nedůvěra a mnoho projektů bylo zastaveno. Nechtěli jsme čekat, až se noví šéfové proberou. Karel Ulm přestoupil do TOP 09 a projekt mohl pokračovat. Kdyby se to nestalo, TOP 09 by nejspíš celý projekt pohřbila, jako se to stalo v mnoha jiných případech, a přišli byste o výlety, které jste si značně oblíbili. To ODS rozhodně nechtěla. Proto,  i když  Karel Ulm tuto činnost dnes organizuje v barvách TOP 09, ODS seniorské výlety i nadále podporuje a s potěšením kvituje, že Karel Ulm pokračuje v této činnosti se stejným zaujetím jako v barvách ODS.